HAKKIMIZDA

SİZE EN İYİ HİZMET VERMEK VE

RAHATINIZ İÇİN HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

Loss Pera Hote

Loss Pera Hotel

KURUMSAL

Tatil yapma planlarımızda bizi en çok düşündüren ve yoran konulardan bir tanesi de hiç şüphesiz ki, beklentilerimizi karşılaya bilecek bir hotel de vakit geçirmektir. Ancak ne yazık ki bu çoğu zaman mümkün olmayabiliyor. Gerekse yüksek fiyatlar gerekse de hijyen ya da verimsiz personelden dolayı tatil tam anlamıyla huzurla değil kabusla sonuçlanabilmektedir. Bunun önüne geçmek adına size hem maddi hem de manevi açıdan fayda sağlayacak bir hoteli tatil planınıza dahil etmek olacaktır.

Hotellerde aranan en önemli özelliklerden biri de hijyendir. Çünkü hijyen olmayan her şey bakteri barındırdığı için sağlığımızı tehdit eder. Kim hem para ödeyerek sağlığını kaybetmek ister ki? Elbette hiç kimse istemez. Şuana kadar bildiğiniz bütün hotelleri Loss Pera Hotel ile unutmaya ne dersiniz? İddia ediyoruz ki Loss Hotel ile bir kez tanıştıktan sonra asla başka bir hotelde vakit geçirmek istemeyeceksiniz. Güler yüzlü personelimiz, göz ardı edilemeyecek hijyen kurallarımız ve uygun fiyatlarımız  ile size âdeta cezbedeceğiz. Huzuru Loss Pera Hotel ile keşfedin.

MUTLU MÜŞTERİ YORUMLARI

Çok temiz ve kaliteli bir yer. İstanbul’a her yolum düştüğünde burada kalırım. personel güler yüzlü ve ayrıca temizliği de titizlikle yapıyorlar.

Ben internet üzerinden  buldum, daha çok merkeze yakın ama uygun fiyatlı olması için seçtim. Memnun kaldım gayet güzel temiz, küçük güzel bir otel. Tavsiye ederim kalmak isteyenlere..